Волейбол. «Поділля» в Хмельницькому здобуло путівку до наступного етапу Кубка України (ФОТО)

Спорт 2135
Хмельницький волейбольний клуб Поділля виграв усі матчі другого етапу Кубка України, які пройшли в Хмельницькому. Фото: автора

Хмельничани в домашніх стінах здобули три перемогу в трьох матчах.

24-26 листопада Хмельницький прийняв другий етап Кубка України з волейболу серед чоловіків. За дві путівки до наступного раунду замгань змагалися чотири команди, серед яких і хмельницьке «Поділля». Хмельничани, після повномасштабного вторгення рф, вперше змогли зіграти в рідних стінах. І в усіх своїх поєдинках здобули перемоги.

Звісно, якщо аналізувати усі три поєдинки, то можна сказати, що в «Поділля» виникали певні труднощі майже в кожному матчі. Утім, вони, здебільшого, були пов'язані з тим, що наставник команди Роман Ковальчук проводив на майданчику ротацію складу, щоб дати можливість зіграти усіх волейболістам, які є в його розпорядженні. До слова, після травми у стартовому турі чемпіонату України в вищій лізі, у стрій повернувся Ярослав Ковальчук. А ось Максим Прокопов спостерігав за діями партнерів з трибун.

ВК Поділля провів домашній етап Кубка України з волейболу

ВК Поділля провів домашній етап Кубка України з волейболу.

У першому матчі «Поділля» з рахунком 3:1 перемогло «Горіш» із Делятина Івано-Франківської області. А в другому матчі хмельничани протистояв ще один клуб із Прикарпаття – «Покуття». Перемога в цій грі гарантувала господарям майданчику вихід до наступного етапу змагань. «Виграти будь-якою ціною – питання не стоїть, - ще до гри із «Покуттям» журналісту сайту «Є ye.ua» сказав головний тренер ВК «Поділля» Роман Ковальчук. – Але, звісно, будемо грати виключно на перемогу, щоб далі спокійніше готуватися до наступних поєдинків».

Перші два стартових сети пройшли з відчутною перевагою хмельничани. А відтак 25:18 та 25:20 на користь «Поділля». А ось у третій партії… Роман Ковальчук випустив на майданчик молодих виконавців та найстаршого гравця – 51-річного Юрія Мельника. І «Покуттю» вдалося тривалий час йти на крок попереду в сеті. Вже під завісу партію Роман Ковальчук почав частіше випускати деяких гравців стартової «шістки» і, здавалося, хмельничани зможуть здолати команду зі Снятина. Утім, маючи напркінці один-два матч-боли, господарі не використали їх та програли 27:29. Більшого «Поділля» не дозволило. Четверта партія знову була на користь хмельничан 25:20, а разом із нею і перемога в грі з рахунком 3:1.

ВК Поділля вперше за майже два роки зіграв офційні матчі в Хмельницькому

ВК Поділля вперше за майже два роки зіграв офційні матчі в Хмельницькому.

У заключному матчі проти «УжНУ - Збірна Закарпатської області» тренерський штаб «Поділля» знову вдався до експерементів та ротації складу. А тому й не дивно, що команд з Ужгорода вдалося, як і попереднім суперникам, виграти один сет. В цілому ж – «Поділля» перемогло 3:1.

Хмельничани виграли усі три матчі другого етапу Кубка України

Хмельничани виграли усі три матчі другого етапу Кубка України.

До слова, ще одна команда з Хмельниччини – «Енергетик-ХАЕС» з Нетішина, також провела свої кубкові матчі. Але в своїй групі виграли лише один і завершила кубкові змагання.

Ну, а «Поділля» крокує далі. Хто буде наступним суперником хмельничан у Кубку України стане відомо пізніше. Попереду ж на команду очікують матчі другого туру чемпіонату України. 8-10 грудня в Черкасах хмельничани зіграють із «Кривбасом», «Бахмутом-ШВСМ» та «Локомотивом-Збірною Харківської області».

До вашої уваги фото з матчу ВК «Поділля» - «Покуття»:

ВК Поділля

Володимир Борисенко, один із найдосвідченіших гравців ВК Поділля

Володимир Борисенко, один із найдосвідченіших гравців ВК Поділля.

ВК Поділля - ВК Покуття

Роман Ковальчук, головний тренер ВК Поділля

Роман Ковальчук, головний тренер ВК Поділля.

ВК Поділля - ВК Покуття - моменти матчу

ВК Поділля - ВК Покуття - моменти матчу.

Максим Турик, граючий тренер ВК Поділля

Максим Турик, граючий тренер ВК Поділля.