Кам'янчанка стала бронзовою призеркою на чемпіонаті світу з кікбоксингу

Спорт 904
Спортсменку підготували Сергій Когут та Анатолій Лабатюк
Спортсменку підготували Сергій Когут та Анатолій Лабатюк. Фото: з фейсбуку Хмельницької ОВА

Антоніна Осецька виступала у складі збірної України, яка за результатами змагань посіла шосте загальнокомандне місце.

З 18 по 26 листопада в місті Албуфейра (Португалія) відбувся чемпіонат світу з кікбоксингу WAKO. За результатами змагань спортсмени збірної України посіли шосте загальнокомандне місце: здобули 6 золотих, 10 срібних та 9 бронзових медалей. У складі збірної була і спортсменка з Кам'янця-Подільського Антоніна Осецька. Вона стала бронзовою призеркою з кікбоксингу у розділі лоу-кік.

Про досягнення Антоніни Осецької розповіли на фейсбук-сторінці Хмельницької обласніої державної адміністрації, а також привітали її зі спортивними досягненнями.

«Спортсменку підготували Сергій Когут та Анатолій Лабатюк . Вітаємо спортсменку та тренерів з вдалим виступом!», - йдеться у повідомленні.

За результатами змагань спортсмени збірної України посіли шосте загальнокомандне місце: здобули 6 золотих, 10 срібних та 9 бронзових медалей. Фото: з фейсбуку Хмельницької ОВА