Футбол. «Агробізнес» провів спаринг із «Буковиною»

Спорт 731
Агробізнес готується до чемпіонату, перебуваючи на тренеувальних зборах на Закарпатті. Фото: з архіву

Для команди з Волочиська ця гра стала другою на зборах, які команда проводить на Закарпатті.

Вчора, 21 лютого, волочиський «Агробізнес» на Закарпатті провів контрольний поєдинок проти чернівецької «Буковини». І команда з Хмельниччини поступилася з рахунком 0:2.

Буковинцям доволі швидко вдалося відкрити рахунок у грі. Вже на 3 хвилині матчу Данило Книш, скориставшись невдалою зупинкою м'яча захисником «Агробізнеса», пробив зльоту з метрів 14-ти у дальній від Андрій Поповича кут – 0:1.

Через хвилин сім «Буковина» заробила пенальті, який реалізував Василь Палагнюк, і рахунком став 0:2.

Під завісу першого тайму волочиська команда мала можливість відіграти бодай один гол. Але м'яч, після удару Романа Кузьмина з 17 метрів, влучив у стійку воріт. У другому тайм команди не забивали, тож матч так і завершився з рахунком 0:2.

Далі на «Агробізнес» очікує черговий спаринг на Закарпатті. 25 лютого волочиська команда зіграє з ФК «Хуст».

Нагадаємо, інші два представники Хмельниччини, які також готуються до продовження чемпіонату України в першій лізі, «Поділля» та «Епіцентр», свої крайні контрольні матчі програли.