Владислав Базюк з Хмельницького отримав звання чемпіона у всеукраїнських змаганнях з шахів

Спорт 434
Хлопець став переможцем у дисципліні "швидкі шахи"
Хлопець став переможцем у дисципліні "швидкі шахи". Фото: Управління молоді та спорту Хмельницької міської ради

У змаганнях брали участь 93 учасники з різних областей України.

В Івано-Франківську з 5 по 14 липня проходив чемпіонат України з шахів серед юніорів та юніорок (категорія: до 20 років). Вихованець ДЮСШ №3 Владислав Базюк виборов у них перемогу. Про це повідомили у Хмельницькій міській раді.

Змагання відбувалися у трьох дисциплінах: класичні шахи, швидка гра та бліц. У них брали участь 93 учасники з 15 областей України. Владислав Базюк змагався у швидкій грі, яка проводилася за швейцарською системою в 9 турів.

«Протягом всього турніру він демонстрував кмітливість, знання та вміння, що дозволило йому зайняти перше місце та стати чемпіоном України з швидких шахів до 20 років», - зазначили у Хмельницькій міськраді.

Владислав Базюк почав грати у шахи з 9 років. У лютому 2020 року йому присвоїли звання «Кандидата у майстри спорту» з шахів, а у 2023 році – хлопець офіційно став Майстром спорту.