ye-logo.v1.2
13 Серпня, 2020

Пункти прийому металобрухту контролюватимуть пильніше

Суспільство 3726
На засіданні комісії з питань координації роботи щодо контролю за додержанням умов і правил здійснення операцій з металобрухтом визначили напрямки подальшої діяльності.
На засіданні комісії з питань координації роботи щодо контролю за додержанням умов і правил здійснення операцій з металобрухтом визначили напрямки подальшої діяльності.. Фото: khmelnytsky.com

На черговому засіданні комісії з питань координації роботи щодо контролю за додержанням умов і правил здійснення операцій з металобрухтом, яке пройшло за участю керівників підприємств, що здійснюють заготівлю металобрухту, підсумували результати роботи за 10 місяців поточного року.

Також  тут визначили напрямки подальшої діяльності та порушили низку проблемних питань, які виникають у місті в зв'язку з цією діяльністю.

Голова комісії, перший заступник міського голови Олександр Вінніков констатував, що останнім часом у місті загострилася ситуація, пов'язана з почастішанням випадків крадіжок металевих люків, решіток зливової каналізації, дійшло навіть до викрадення болтів із залізниці та варварського виривання редукторів на Чернелівському водогоні. Як повідомляє прес-служба Хмельницької міської ради, під час обговорення порушеної проблеми представники підприємств запевнили, що офіційні легальні пункти однозначно не приймають викрадений металобрухт і не проводять з ним жодних операцій. Олександр Федорович погодився, що єдиний дієвий варіант позбавлення від негативного і небезпечного явища, це боротьба з несанкціонованими пунктами прийому металобрухту. За підсумками обговорення комісії доручено впродовж наступного тижня зібрати пропозиції щодо того, яким чином максимально прикрити нелегальний бізнес на металобрухті.

Заступник голови комісії, заступник начальника управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста Інна Куцка повідомила, що від початку року проведено 23 обстеження приймальних пунктів із заготівлі, переробки металобрухту на відповідність вимогам Закону України “Про металобрухт”. За підсумками обстежень складено 11 актів перевірки стану охорони праці, 6 протоколів про адміністративне правопорушення, 2 акти перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства та один акт обстеження стану благоустрою території.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую