ye-logo.v1.2
1 Червня, 2020

На дорогу до приватних курортів "кинуть" 20 мільйонів гривень із держбюджету

Суспільство 2735 1
У цьому році на Городоччині планують зробити 6-7 кілометрів доріг
У цьому році на Городоччині планують зробити 6-7 кілометрів доріг. Фото: adm.km.ua

На відрізок дороги Ярмолинці – Городок – Сатанів із державного бюджету уже виділено майже 5 мільйонів гривень.

Загалом на цей відрізок дороги, яка ремонтується за дорученням Президента України, заплановано 20 мільйонів гривень. Про це йдеться на сайті Хмельницької обласної державної адміністрації. 
Дорогу ремонтує приватне акціонерне товариство «Південьзахідшляхбуд» під пильним оком губернатора Василя Ядухи. В середу він особисто побував на Городоччині із робочою поїздкою.
«Ця дорога Ярмолинці – Сатанів ремонтується за дорученням Президента України. На будівництво 12,5 км цієї дороги заплановано 20 мільйонів гривень», – сказав губернатор.
За його словами, в цьому році буде освоєно приблизно 7 млн. гривень і буде зроблено 6-7 км доріг. Адже Сатанів вкотре планують зробити візитівкою краю.
В цьому році уже відремонтовано 24 кілометри доріг, до кінця року планується ще 19.
Загалом, на ремонт доріг загального користування виділено 167 мільйонів гривень, що вдвічі більше, за словами губернатора, порівняно до 2010 року.
Нагадаємо, розпорядженням від 3 жовтня цього року Василь Ядуха доручив передати в управління регіонального відділення Фонду державного майна України в області державну частку в статутному капіталі ТОВ санаторій «Товтри» розміром 3,926% статутного капіталу.
Згідно зі статутним фондом, створеним для забезпечення діяльності товариства у 2002 році, частка трудового колективу в особі спілки громадян-співвласників, складає 19%. Частка Аграрного союзу України становить 36%, профспілкового комітету – 16%, Хмельницька обласна асоціація сільгосппідприємств 23%, облагробуд – 2% і обласна державна адміністрація має 4,8 %.
Своєрідна війна за «Товтри» між колективом і владою велася протягом кількох років. Протягом 2010 року ми писали про «захоплення санаторію рейдерами» та зміну керівництва.
Довідка: на території державного курорту «Сатанів» розташовані 7 оздоровчих закладів та 4 бази відпочинку. Усі, крім санаторію «Товтри» приватні, або ж підвідомчі держустановам. А з серпня цього року й санаторій «Товтри» призупинив свою роботу у зв’язку із реконструкцією.
 

Коментарі:

Чиновник 22.11.2012 11:08

А ви знаєте, що ВАТ «Південьзахідшляхбуд» було засноване в 1993 р. Компанія здійснює діяльність у сфері будівництва автострад, доріг, вулиць, залізниць, злітно-посадкових смуг на аеродромах. До квітня 2012 року власником компанії була будівельна корпорація Сергія Самусєва «Золоті Ворота» (власником якої, в свою чергу, є кіпрський офшор «Монерей Лімітед»). В даний час 82% акцій компанії належить ТОВ «Альфадорбуд», засновником якої є віце-президент «Золотих воріт» Віктор Ящук. ЗМІ називають Самусєва і Ящука людьми, близькими до Віктора Медведчука.

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую