ye-logo.v1.2
25 Травня, 2020

Нетішинські пожежники - найкращі в області

Суспільство 2487
Одна з пожежно-рятувальних команд під час огляду.
Одна з пожежно-рятувальних команд під час огляду.. Фото: km.mns.gov.ua

Нещодавно у Хмельницькій області завершився щорічний огляд-конкурс на найкращу організацію служби серед пожежно-рятувальних підрозділів, який тривав з квітня по жовтень місяць.

Такий огляд-конкурс організовують для того, аби утримувати пожежні підрозділи в постійній готовності до виконання дій за призначенням, а також щоб належно утримувати і покращувати стан їх матеріальної та навчальної бази. Про це повідомляє ТУ МНС у Хмельницькій області.

Першість виборола державна пожежно-рятувальна частина №7 з міста Нетішин, після них державна пожежно-рятувальна частина №5 з міста Кам’янця-Подільського, а третє місце посіла державна пожежно-рятувальна частина №9 з міста Волочиськ.

Підбиваючи підсумки, комісія Територіального управління відмітила тенденцію щодопідвищення рівня роботи керівного складу пожежно-рятувальних підрозділів області в частині організації служби та покращення матеріально-технічної бази. За результатами роботи комісії визначено найкращі підрозділи області з оперативно-службової діяльності в 2012 році. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую