ye-logo.v1.2
5 Квітня, 2020

На підприємствах Старокостянтинова час навести лад у питаннях охорони праці

Суспільство 3554
Фото: kyivenergo.ua

На цьому наголосив начальник територіального управління Держгірпромнагляду у Хмельницькій області Олег Нестерук під час розширеної наради з керівниками та спеціалістами з охорони праці підприємств, установ та організацій Старокостянтинова.

Як повідомляє ТУ Держгірпромнагляду у Хмельницькій області, керівник управління зазначив, що на більшості підприємств недостатньо виділяють кошти на фінансування заходів з охорони праці. Працівники не забезпечені у повній мірі засобами індивідуального захисту. Не забезпечено і належне утримання будівель і споруд, виробничого обладнання та устаткування, моніторинг за їх технічним станом. Більшість підприємств не має дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

Звернули увагу керівництва міста на житлово-комунальне господарство, до якого виникає найбільше питань. Зокрема, КП «Тепловик» не отримано дозвіл на виконання робіт та експлуатацію об'єктів підвищеної небезпеки. Підприємством допускається експлуатація котлів, які відпрацювали розрахунковий строк служби, не проведено їм експертного обстеження спеціалізованою організацією. І це непоодинокий випадок.

Керівник територіального управління Держгірпромнагляду звернувся до учасників засідання, представників міської ради з проханням вжити дієвих заходів, аби виправити ситуацію на підприємствах м. Старокостянтинова в питаннях охорони праці задля збереження життя та здоров’я працівників.

Довідка:
Впродовж січня – листопада 2012 року на підприємствах м. Старокостянтинова збільшилась загальна кількість нещасних випадків із важким наслідком, порівняно із аналогічним періодом минулого року на 2 випадки, а саме травмувалось 4 особи проти 2-х. Кількість нещасних випадків із смертельним наслідком залишилася на рівні аналогічного періоду минулого року.  

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую