ye-logo.v1.2

Мрії збуваються. І навіть ті, яких не загадували

Суспільство 1936
Фото: Дмитро Скрипник

Благодійна акція «Мрії збуваються на Різдво», яку «Проскурівський телеграф» організував спільно із благодійним фондом «Карітас» за два тижні набрала чималих обертів.

 Оголошена у позаминулому номері акція не лише забезпечила більшість діток бажаними подарунками, але й об’єднала навколо себе як підприємців із великого та середнього бізнесу, так і звичайних громадян, котрі, як кажуть, «працюють на одну зарплату».
Від початку акції свої подарунки, хто коштами, хто бажаними для дітей іграшками та необхідною технікою надали уже кілька підприємств та окремо взятих сімей.
Одразу зголосилися представники політичного бомонду. Бажаючи залишитися невідомим, один із депутатів обласної ради придбав велосипед для одного із найменших учасників акції трирічного Андрія. Підприємці теж не спішать афішувати свої добрі справи. Один із представників бізнес-сфери передав тисячу гривень: по 200 гривень для кожної сім’ї, про яку ми писали в журналі. Коштами також допомогли хмельничани, які не побажали назватися. Сімейна пара передала, за їхніми словами, півтори тисячі гривень на операцію Валентину Міляру. «Не хочу, щоб про мене писали, просто якщо дитині потрібні ці кошти, то ми їх завеземо і віддамо. Це не такі великі гроші, щоб дитина не могла ходити. Ми, дорослі буває бездумно прогулюємо ці суми, а хтось їх потребує значно більше», – запитуючи контакти матері, сказав чоловік, який назвався Андрієм. Через кілька днів зателефонувала жінка, яка теж самостійно передала сім’ї Мілляр п’ятсот гривень. Кожній сім’ї допомагає й торгова марка «Насолода». Окрім солодощів, представники придбали для усіх сімей постільну білизну та інші необхідні «дрібниці», на які часто не вистачає коштів.
Нагадуємо, що акція «Мрії збуваються на Різдво» триває, і долучитися до неї може кожен бажаючий. Ви можете або перерахувати кошти на рахунок благодійного фонду «Карітас», або зв’язатися із редакцією «Проскурівського телеграфу». Можете також передати ваші подарунки-кошти-сюрпризи особисто сім’ям (при потребі редакція надає контактні дані).
Не залишайтеся байдужими. Творіть добро, і воно повернеться вам сторицею!
Рахунок Хмельницького обласного благодійного фонду «Карітас»:
ЗКПО 26226817
Хмельницький обласний благодійний фонд «Карітас»
МФО 315405
р/р 26002526249007
ХФ КБ Приватбанк
У призначенні платежу (обов’язково вказуйте, якій саме родині ви хочете допомогти).
Якщо хочете принести подарунки, продукти чи інші речі - звертайтеся у редакцію «Проскурівського телеграфу». Тел: 66-43-35. Або в «Карітас». Тел: 78-59-89.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую