ye-logo.v1.2
14 Листопада, 2019

Як хмельничани купіль на Водохреще приймали (ФОТО)

Наталя Сідова Суспільство 2815
Фото: Дмитро Скрипник

Традиція занурюватися в ополонку в свято Хрещення Господнього – 19 січня, щороку набуває все більшої популярності серед хмельничан.

 І якщо ще років десять тому охочих стрибнути у крижану воду ополонки можна було на пальцях перерахувати, то цьогоріч кількість сміливців сягала тисячі. І це лише на Південному Бузі – в районі міського пляжу та з боку парку імені Чекмана, не враховуючи ставків у різних мікрорайонах обласного центру. А також купалень у Головченцях, які користуються неабиякою популярністю серед хмельничан.
Зважаючи на те, що минулого року охочі зануритися в купіль майже півгодини мусили вистояти у черзі, цьогоріч замість двох ополонок вирубали три. Проте все одно, хвилин десять постояти у черзі таки довелося. Долучилися до хрещенських купань й діти - вони на рівні з батьками опускалися в ополонку, в більшості випадків навіть не зойкнувши. Проте, цим - як діти, так і дорослі не обмежувалися, влаштовуючи по обидва боки Південного Бугу справжню фотосесію – у капцях, різнокольорових рушниках та халатах. До речі, з боку парку імені Чекмана біля купелей чергували рятувальники з МНС, а біля пунктів обігріву, які виконували роль роздягалень, - медики.
А от міський голова Сергій Мельник та очільник обласної державної адміністрації Василь Ядуха цього року в ополонку не занурювалися. Хоча попередники Василя Степановича – Олександр Буханевич та Іван Гавчук, не раз моржували на Йордана. Не купалася цього Водохреща у крижаній воді й шоувумен Олена Польова, яка кілька років поспіль організовувала місцевих зірок на спільне купання. У цей час вона разом із родиною, а також сім’єю Андрія Романіді відпочивала у Єгипті.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую