ye-logo.v1.2

«Разом доживемо до весни»

Суспільство 1969
Фото: фото автора

Учасники Ярмолинецького музичного колективу «Паросток» допомагають птахам пережити зиму

 Вже другий рік поспіль члени музичного колективу «Паросток», створеного при Ярмолинецькому територіальному центру обслуговування одиноких непрацездатних громадян, проводить акцію «Допоможемо птахам вижити до весни».
«Минулорічна і нинішня холодні й сніжні зими змушують нас допомагати птахам, адже під товстим шаром снігу важко знайти їжу, - каже керівник колективу Наталя Беренда. - А, як відомо, птахи взимку гинуть не від морозів, а від голоду».
Тож члени колективу (Володимир Бухонський, 91-літня Наталя Білик, Броніслав Благовісний, Анатолій Гага, Микола Горобець...) після занять виготовляють годівнички (уже зроблено 62) і розвішують їх по місту. Причому, 20 годівничок зроблені за всіма правилами - із відходів будматеріалів. Розвішують їх у центрі міста, в парку, роздають одиноким людям, які вішають їх у себе на подвір’ях, адже в кожного залишаються крупи, хліб…. «Пташині весело, і мені весело, - сказала одна із них. - Разом доживемо до весни».
А Галина Борович не лише підгодовує пташок, а бездомних собак та котів, які щоранку збираються у неї на подвір’ї в очікуванні сніданку.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую