ye-logo.v1.2
18 Вересня, 2019

Хмельничан цікавив День святого Валентина... в Африці

Северина Ропек Суспільство 1616
У День усіх закоханих до Африки
У День усіх закоханих до Африки. Фото: plentagos.com

Яндекс оприлюднив рейтинг питань, відповідь на які, найчастіше шукали напередодні дня всіх закоханих.

Як повідомляє ЛІГАБізнесІнформ з посиланням на Яндекс, користуваі інтернет мереж почали активно шукати подробиці Дня святого Валентина ще з середини січня. Українці шукають подарунки коханим, близьким, а також вже готові цыкавинки та вірші.
Майже чверть питань, стосується пошуку подарунків, особливо цікавлять презенти створені власноруч. Шукають подушку для закоханих, малюнки на футболках, спеціальні рукавички для пар.
Звичайно не обходиться і без пошуку вже готових валентинок, а також інструкцій, щодо їх виготовлення. Невиправних романтиків цікавлять валентинки із тіста, з кави, фетра або ж глини.
Цікаво, що про День святого Валентина подоляни питали в контексті Африки. “День святого Валентина в Африці” - найпопулярніший запит на Хмельниччині. Чи то хмельничанам набридла зима, яка не бажає відступати чи то вони планують свою відпустку... невідомо, а може вирішили поцікавится папугами - саме вони є птахами кохання в Африці
Питали українці і про валентинки з погрозами, що подарувати на 14 лютого хлопцю металісту, як підкинути хлопцю валентинку, фотосесія для закоханих у вампірському стилі, як поздоровити з днем усіх закоханих з мінімальними витратами та багато іншого
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую