ye-logo.v1.2
15 Липня, 2020

Лідерами і народжуються, і стають

Суспільство 2222
Фото: www.itar-tass.com

Сьогодні, в приміщенні ХУУП, стартувала конференція з розвитку лідерства.

 Всеукраїнська науково-практична конференція за міжнародною участю “Формування регіонального лідерства: виклики сьогодення”, триватиме два дні. Сьогодні, з вітальними словами на пленарному засіданні виступили управлінці на чолі із головою Хмельницької обласної державної адміністрації, Василем Ядухою.
До участі у конференції заявлено понад 150 учасників з усіх областей України та інших інших держав та провідних наукових центрів.
У ході конференції головним завданням була презентація та підписання “Програми розвитку лідерства в Хмельницькій області на 2013-2015рр.”, яку затвердив очільник області.
Ця програма дозволить працювати в контексті проблематики розвитку лідерства та проведення соціально-економічних реформ, оптимізації системи органів виконавчої влади, реформування державної служби та служби в органах місцевого самоврядування, що мають наблизити систему державного управління до європейських стандартів, модернізувати і професіоналізувати її.
Під час пленарного засідання, були обговорені і питання, що стосуються обличчя сучасного управлінця, його професійні та особисті якості. Ініціативність, компетентність, професійну придатність, а головне мотивація послідовників до лідерської роботи та харизматичність. Лідер має заряджати своєю енергією, не боятися самотності і по своїй натурі не повинен бути добрим.
Стосовно особливостей лідерства в регіоні, доповів Валерій Кольгофер. Він підсумував, що, на разі, зростає потреба у лідерах, щоб досягти відповідних поставлених задач на різних рівнях. Потрібно залучати до роботи молодих спеціалістів, зауважив голова Летичівської районної державної адміністрації, а також спілкуватися в процесі діалогу, відкрито та конструктивно.
Програма конференції розрахована на 2 дні. Завтра, учасники відвідають Кам'янець-Подільський, щоб прийняти участь у круглому столі, щодо напрямів формування якостей сучасного лідера в регіоні, а також ознайомляться з історико-культурними пам'ятками міста.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую