ye-logo.v1.2
24 Лютого, 2020

Дітям повернули житло

Суспільство 1587
Фото: uastudent.com

Прокуратура Новоушицького району домоглася поновлення прав чотирьох неповнолітніх, яких рішенням Новоушицького районного суду незаконно визнали такими, що втратили право на користування житлом.

Ухвалюючи таке рішення про задоволення позову дідуся цих дітей, якому належить спірний будинок, суд не врахував, що матір з неповнолітніми дітьми 7 років проживала у вказаному будинку, робила ремонт за рахунок державної допомоги на дітей. А потім з поважних причин змушена була переїхати в інше, аварійне житлове приміщення.
Крім того, як повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області, підставами для прийняття судом рішення стали неправомірні висновки служби у справах дітей райдержадміністрації, службові особи якої навіть не спромоглись взяти участь у судовому засіданні.
За апеляційною скаргою прокурора Новоушицього району в інтересах дітей апеляційний суд області скасував рішення районного суду та ухвалив нове, яким поновив житлові права чотирьох неповнолітніх. Також прокурор району вніс подання голові райдержадміністрації з вимогою притягнути до відповідальності працівників служби, котрі не захистили права дітей.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую