ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Комунальне підприємство “Чайка” увійшло до ТОП-15 кращих підприємств

Суспільство 3058
Фото: www.pres-centr.ck.ua

Національний бізнес-рейтинг представив найкращих.

До нагородження були представлені комунальні підприємства, які за своїми статистично-економічними показниками отримали найвищу кількість балів та стали лідерами економіки України 2012 року, повідомляють у Хмельницькій міській раді. Серед переможців – комунальне підприємство “Чайка”. Були враховані понад 50 різних показників для оцінки фінансового стану підприємства, динаміки змін за період, ефективності використання ресурсів тощо.
На основі таких досліджень підприємство “Чайка” увійшло до ТОП-15 кращих підприємств-лідерів комунальної форми власності і посіло 4 місце сумарного балу в Україні у номінації “Ефективність використання ресурсів” за критеріями: виручка від реалізації, середня зарплата, кількість штатних працівників, валові капітальні інвестиції, інтегральний коефіцієнт ефективності використання ресурсів. І звісно ж прибутки, нові робочі місця, технології, знання, професіоналізм — головні ознаки роботи КП “Чайка”.
Даний показник є одним із кращих в історії офіційного рейтингування в категорії і засвідчений почесними відзнаками.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую