ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельницькі підприємства визнані найкращими в Україні

Суспільство 3603
Фото: molbuk.ua

МКП “Хмельницьктеплокомуненерго” та “Південно-Західні тепломережі” отримали пальму першості.

Робота комунальних теплопостачальних підприємств нашого міста на найвищому рівні оцінена в державі. Міські комунальні підприємства “Хмельницьктеплокомуненерго” (директор – Володимир Скалій) і “Південно-Західні тепломережі” (директор – Сергій Цимбалюк) впродовж останніх років постійно посідають чільні місця у Всеукраїнському конкурсі серед теплопостачальних організацій України, зазначили у міській раді. Ось і цього разу за результатами техніко-економічних показників у 2012 році обидва підприємства вибороли перші місця. У конкурсі, який проводився міжгалузевою Асоціацією з розвитку систем теплопостачання “Укртеплокомуненерго”, на звання “Краще підприємство комунальної теплоенергетики України”, хмельничани були на висоті.
Теплопостачальні підприємства нагороджені грамотами Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України й центрального комітету профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую