ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Футбол для юних порушників закону (ФОТО)

Суспільство 1562
Фото: mia.km.ua

Працівники УМВС України в Хмельницькій області провели футбольні змагання серед команд, учасниками яких у переважній більшості стали підлітки, схильні до вчинення правопорушень.

Начальник кримінальної міліції у справах дітей Сергій Цимбалюк стверджує, що подібна акція покращить криміногенний клімат дитячої злочинності в області. Усі без виключення школярі з радістю та цікавістю погоджувались взяти участь у міні-футболі. Тренери зазначили, що жодного пропуску тренувань зафіксовано не було.

 

У зональних змаганнях, що відбулись у період з 12 березня до 5 квітня, перемогу отримали команди з Старосинявського, Чемеровецького, Городоцького районів та міста Хмельницького. Про це інформує УМВС України в Хмельницькій області.

 

У фінальному футбольному турнірі, що пройшов 11 квітня в обласному центрі, першу сходинку посіли юнаки з Городка. Заступник начальника УМВС України в Хмельницькій області Федір Данів вручив учасникам змагань грамоти, кубки та медалі, дякуючи кожному підліткові за чудову, видовищну гру.

 

Окремі призи чекали на Юзика Ягодзинського з Городка, який із 11 забитими голами став найкращим бомбардиром турніру, а його колега по команді Вадим Леонтьєв заслужив титул найкращого воротаря. Кращим гравцем визнали Вадима Опольського з Хмельницької команди, а Владислав Гаєвський з Чемеровець заслужив звання кращого захисника.

 

Працівники міліції стверджують, що активне дозвілля не залишає дітям часу на думки про негативні явища. Вони стають на шлях виправлення та виховують одне одного власним позитивним прикладом.

 

Тренери спортивних секцій та шкіл також взяли участь у змаганнях для відбору найперспективніших учнів у свої гуртки та участі у Всеукраїнському фестивалі «„Динамо“ — дітям України», що пройде з 28 до 30 травня в АР Крим.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую