ye-logo.v1.2

Міліція співпрацюватиме з громадськими організаціями

Суспільство 1742
mia.km.ua
Фото: mia.km.ua

Лідери понад двох десятків найпотужніших громадських та профспілкових організацій Хмельницької області завітали до обласного управління міліції на запрошення начальника Сергія Шутяка, щоб взяти участь у заході під назвою «Соціальний діалог».

Про захід повідомляє УМВС України в Хмельницькій області. Зустріч правоохоронців і громадських діячів розпочалася з анонімного анкетування. За допомогою короткого опитувальника представники громадськості отримали нагоду оцінити діяльність міліції області, висловити свою довіру чи недовіру до хмельницьких правоохоронців та запропонувати власне бачення проблем у співпраці міліції і громади.

Відкриваючи обговорення, начальник УМВС Сергій Шутяк наголосив присутнім:

— У суспільстві настав такий момент, коли безпеку уже неможливо забезпечити лише силами міліції. Це пов‘язане з багатьма чинниками. Зокрема, злочинність нерідко випереджає правоохоронців у технічному забезпеченні. Крім того, людські ресурси міліції завжди обмежені — для успішної боротьби із злочинністю їх не вистачає навіть у високорозвинених країнах світу. У зв‘язку з цим ми хотіли б запровадити кардинально нові методи роботи, коли міліція тісно співпрацює з населенням з метою забезпечення безпеки у області, профілактики правопорушень, зниження рівня злочинності.

 

Позиція управління МВС одразу отримала схвальну підтримку учасників заходу. Лідери громадських організацій активно підключилися до обговорення. У їхніх виступах звучали як слова подяки, так і слова здорової конструктивної критики, що начальник УМВС визнав цілком справедливим і нормальним, бо, на його думку, не помиляється тільки той, хто нічого не робить.

 

Загалом усі учасники соціального діалогу зійшлися на тому, що і міліція, і громадські організації повинні багато уваги приділяти правовій просвіті та правовому вихованню підростаючого покоління, за яким — майбутнє нашої держави.

Координатор профспілкової групи адвокатів, член колегії адвокатів України Костянтин Костенко, виступаючи перед присутніми якраз на цю тему, зазначив наступне:

— Нашу співпрацю я бачу у тому, щоб разом виховати молоде покоління, яке буде мати кращу правову культуру, кращу правову свідомість. І тоді, коли ця дитина виросте у повноправного громадянина нашої держави, будь-якому правоохоронцю буде набагато легше спілкуватися з правосвідомою людиною. Тоді уже буде результативний діалог.

 


З точки зору молоді оцінив діяльність хмельницької міліції лідер молодіжної організації Євген Сторожук:
— Хмельницьке обласне управління міліції є новатором. Воно постійно реалізовує якісь нові проекти, впроваджує нові методи роботи з людьми, особливо з дітьми. А з ким же іще працювати, як не з дітьми? Адже це сьогодні вони діти, а через певний час вони виростають і стають сформованими членами суспільства. Якщо їм ще змалечку закласти зернину поваги чи до міліціонера, чи до будь-якого громадянина, то в майбутньому у них буде відповідне ставлення до усіх громадян.

 

На завершення усі учасники заходу підписали Меморандум про співпрацю та домовилися зустрітися у тому ж складі за три місяці, аби обговорити те, що за цей час уже буде зроблено.
 

Коментарі:

Lilya Vinna 23.04.2013 10:39

Навіщо??? Поясніть мені навіщо міліції співпрацювати з ГО? Які є серйозні питання, можна перелік? Як саме мають співрацювати? Робити нараду раз в місяць, розводити бюрократію і сказати от які ми умнічки? Міліція це не спеціалісти широкого профілю, в них є вузька спеціалізація і працюйте в цій галузі, якщо є проблема звертайтесь безпосередньо в ГО, непотрібно цих пережитків комсомолу. Хочете правове забезпечення ГО, вони мають право звернутись у будь яку держ. установу і запитати юриста, бо він усюди є, на крайній випадок є ще юстиція приходьте, вони розумні і дійсно допоможуть. Люди який результат цих нарад? Які питання конкретно вирішили? Через який період буде видно результат?

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую