ye-logo.v1.2

Акція «Світло надії» пройшла вулицями Хмельницького

Суспільство 2034
автора
Фото: автора

Сьогодні, у третю неділю травня, щорічно, весь світ відзначає День пам`яті людей, які померли від СНІДу.

У Хмельницькому 16 травня відбулась вулична акція «Світло надії», в рамках якої пройшла пам`ятна хода через центр міста до майданчику біля кінотеатру ім. Т.Г. Шевченка, де музиканти і волонтери закликали молодь до здорового способу життя та відповідальності за своє зоров`я.
Акцію провели з метою вшанування памяті людей, які померли від СНІДу, підвищення рівня толерантного ставлення громадськості до ВІЛ-позитивних людей, привернення уваги суспільства до цієї проблеми.
Організатори пронесли центральною вулицею власноруч зроблене полотно, на якому, кожен клаптик – спогад про згаслий вогник чийогось життя.

Більшості людей, імена яких вказані на полотні вже за 30 років, але є і зовсі діти.

На жаль, головною проблемою залишається – необізнаність. Категорія тих людей, які вразливі до захворювання, знає набагато більше ніж пересічні громадяни нашої держави, а це – не припустимо.


Протягом усього часу небайдужі мали змогу зробити благодійний внесок коштів на потреби ВІЛ позитивних дітей, а також пройти безкоштовне експрес-тест на ВІЛ. Уся процедура тестування була абсолютно анонімна.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую