ye-logo.v1.2
22 Лютого, 2020

Танцюристи з усієї країни змагатимуться за кубок міського голови

Суспільство 1591

Уже втретє, напередодні дня міста, у Хмельницькому пройде танцювальний фестиваль на кубок міського голови.

 Підготовка до нього уже почалася. За словами організаторів, умови конкурсного відбору цього року будуть значно жорсткіші, ніж у минулих роках.
«Раніше, до участі у конкурсі допускалися усі бажаючі, а цього року ми проводитимемо відеокастинг, – розповідає балетмейстер народного ансамблю «Успіх», член журі конкурсу Юрій Горобець. – Кожен танцювальний колектив, який бажає взяти участь у конкурсі, має надіслати відео із танцем. Кращі хореографи Хмельницького відбиратимуть танцювальні колективи, які у фіналі змагатимуться за головний приз – кубок міського голови».

"Танцюристи "Успіху" привезли перемогу з Франції, тепер чекають іноземців на змагання за кубок міського голови", - каже член журі конкрсу Юрій Горобець.


Учасники фестивалю – це танцюристи з усієї країни. Цього року, за словами Юрія Васильовича, до Хмельницького приїдуть також танцювальні колективи з-за кордону. Ансамблю «Успіх» протягом кількох років бере участь у різних фестивалях у Франції. Нещодавно танцюристи повернулися з перемогою із Міжнародного фестивалю анімації «Французька весна», що проходив у місті Сомюр. Вони стали лауреатами цього фестивалю та нагороджений відзнакою та почесним призом «За високий професійний рівень виконання».
«Кожна наша поїздка за кордон – це не лише честь представляти Хмельницький, але й гарний стимул для дітей досягати все кращих результатів, можливість познайомитися з іншими колективами, перейняти досвід і, як цього літа, залучити танцюристів з інших країн до участі у наших фестивалях і конкурсах», – зізнається Юрій Горобець.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую