ye-logo.v1.2
17 Лютого, 2020

Які платні послуги надаються відділом ДРАЦСу по місту Хмельницькому?

Суспільство 2543
www.svadbatut.ru
Фото: www.svadbatut.ru

Можливість надання відділом державної реєстрації актів цивільного стану по місту Хмельницькому платних послуг передбачена частиною 3 статті

20 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану", перелік яких затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 22.12.2010 № 1168, - каже начальник відділу по місту Хмельницькому Марина Зубова.

- Ці послуги не пов'язані з виконанням основних завдань, покладених Законом на відділи державної реєстрації актів цивільного стану, які полягають у проведенні державної реєстрації актів цивільного стану, внесенні змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання, видачі свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану. Вказані функції відділи державної реєстрації актів цивільного стану здійснюють безоплатно, за винятком сплати державного мита, у встановлених законодавством випадках. Платні послуги надаються за бажанням заявника та за відповідною письмовою заявою. Працівники відділу державної реєстрації актів цивільного стану зобов'язані попередити фізичну особу про вартість послуги. Розмір плати за надання платних послуг відділом ДРАЦС по місту Хмельницькому, затверджений Головним управлінням юстиції у Хмельницькій області. Плата за такі послуги здійснюється в безготівковій формі шляхом попередньої оплати, підтвердженням якої є платіжний документ (квитанція, платіжне доручення) з відміткою банку. Від оплати платних послуг звільняються особи, які мають пільги відповідно до пункту 18 частини першої статті 4 Декрету Кабінету Міністрів України «Про державне мито». Надання платних послуг спрямовано на покращення обслуговування громадян під час їхнього звернення до відділів державної реєстрації актів цивільного стану з питань, пов'язаних з державною реєстрацією актів цивільного стану, та сприяє належній реалізації їхніх інтересів:

- урочиста державна реєстрація шлюбу від 60 до 120 грн. в робочі дні, 240 грн. - у неділю та святкові дні;

- видача запрошення на державну реєстрацію шлюбу (одне обслуговування) - 50 грн.;

- складання заяв за допомогою технічних засобів - 25 грн.;

- надання консультацій від 30 до 50 грн.

Підготувала Тетяна ЯРОВЕНКО.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую