ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельницькі малолітні правопорушники полюбляють випити перед злочином

Суспільство 2467
naub.oa.edu.ua
Фото: naub.oa.edu.ua

Відповідно до статистики, кожний десятий підліток порушує закон, будучи в нетверезому стані.

“Ще у лютому 2010 року року внесено зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме до статті 156, якою передбачено заборону продажу пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв або тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років. Проте, як показує практика, продавці нехтують законом і продають підліткам заборонений товар. Досить часто, перебравши зі спиртним, дитину тяне на пригоди, які закінчуються у відділку міліції”, - розповідає помічник начальника Хмельницького міського відділку міліції по зв'язкам із громадськістю Аліна Арнаут.
Загалом на обліку у відділі кримінальної міліції у справах дітей стоїть 37 неповнолітніх. В основному на їхньому рахунку крадіжки мобільних телефонів, грошей та цифрової техніки. Серед малолітніх правопорушників є й такі, які притягувались до кримінальної та адміністративної відповідальності за продаж наркотиків.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую