Хмельницькі спецназівці тріумфували на чемпіонаті з військово-прикладних видів спорту

Суспільство 2543
mil.gov.ua

Тріумфом військових спортсменів з міста Хмельницький завершився Чемпіонат Сухопутних військ Збройних Сил України з військово-прикладних видів спорту, що пройшов на базі 169-го навчального центру Сухопутних військ, що у селищі Десна на Чернігівщині.

Перемогу виборювали 9 команд з різних регіонів нашої держави загальною чисельністю 90 чоловік. За форматом змагання до складу кожної команди увійшли командир роти, командир взводу та 8 військовослужбовців з одного підрозділу.
– Чемпіонату передували два відбіркові етапи, під час яких військовослужбовці змагалися на першість своїх військових частин, а потім на першість армійських корпусів, – розповів заступник начальника служби фізичної підготовки і спорту Командування Сухопутних військ майор Дмитро Погрібняк. – Тож на “перегони” до Сіверського краю прибули найкращі.
Першого дня змагань спортсмени випробували свої сили на смузі перешкод та долали відстань у 1100 метрів. У наступні дні відбулися змагання з військового біатлону та кросу на 3 кілометри зі стрільбою та метанням гранати.
Команда військових спортсменів з 8 окремого полку спеціального призначення стала кращою в усіх трьох видах змагань та здобула почесне “золото” чемпіонату. “Срібло” вибороли спортсмени з Окремого полку Президента України. Вони були третіми на смузі перешкод та другими у кросі на 3 кілометри. До трійки призерів також увійшла команда з 80-го окремого аеромобільного полку зі Львова. Призові місця за окремими видами посіли команди з 79-ї окремої аеромобільної бригади з Миколаєва, 3-го полку спеціального призначення з Кіровограда та з 354-го навчального механізованого полку з Десни.
Переможців нагородили кубками та грамотами від командувача Сухопутних військ Збройних Сил України. Команда-переможець з Хмельницького представить Сухопутні війська на Чемпіонаті Збройних Сил України з літнього військового біатлону, який незабаром відбудеться у Бердичеві.