ye-logo.v1.2

ХУУП може втратити статус профільного університету

Суспільство 4857 4
km-osvita.pp.ua
Фото: km-osvita.pp.ua

А тому хоче, аби його об'єднали із Одеською юридичною академією

 Трудовий колектив Хмельницького університету управління та права одностайно виступив за приєднання до Національного університету «Одеська юридична академія». З прийняттям нового проекту закону про вищу освіту, хмельницький «виш» ризикує втратити статус профільного університету, через комунальну форму власності, буде обмежений в розвитку, до того ж, його можуть «оптимізувати» з якимось іншим вищим навчальним закладом.
«Враховуючи перспективу оптимізації мережі вищих навчальних закладів в Україні, і, бачачи уже наявні приклади, колектив університету одноголосно прийняв рішення про те, щоб звернутися до керівництва обласної державної адміністрації, Міністерства освіти і науки з питанням про реорганізацію шляхом приєднання до Національного університету «Одеська юридична академія», - розповідає ректор Хмельницького університету управління та права Олег Омельчук.
У «виші» очікують, що альянс із одеситами лише позитивно відіб'ється на розвитку закладу: зросте ліцензійний обсяг, прийдуть професійні кадри, збережуться теперішні та відкриються нові напрямки підготовки спеціалістів, вдосконалиться матеріальна база та запрацює економіко-правовий коледж.
«У нас побували представники Національного університету «Одеська юридична академія». Рівень підготовки фахівців, матеріально-технічна база, методична забезпеченість та інші складові діяльності вузу, безумовно, імпонують нашим колегам тому, що вони відповідають сучасним стандартам вищої освіти в Україні», - запевняє Олег Омельчук.
«Обговорювалося питання оптимізації на регіональному рівні, адже на теренах Хмельниччини функціонують три національних вищих навчальних заклади. Але колектив одностойний в ідеї оптимізації за принципом профільності. Серед таких вищих навчальних закладів розглядалися Національний університет «Юридична академія імені Ярослава Мудрого», Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний університет імені Івана Франка та Національна академія державного управління при Президенті України, але взаємна наша та «Одеської юридичної академії зацікавленість зіграла ключову роль», - каже ректор Хмельницького університету управління та права.
Наразі «виш» готує звернення до обласних державної адміністрації та ради, Національного університету «Одеська юридична академія» і Міністерства освіти і науки України. У разі чотирьох позитивних «так», Хмельницький університет управління та права об'єднають із одеським «вишем».

 

Коментарі:

Старпом Василь 15.10.2013 06:45

Не те, щоб я захищав ХУУП, але панове у Хмельницькому що є кращі за нього?

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую