ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Велосипедисти допоможуть Сутковецькій церкві

Суспільство 1968
Фото надано організаторами.
Фото: Фото надано організаторами.

Хмельничани наразі збирають гроші на обігрівач

 Група хмельницьких велосипедистів “Velodrive Khmelnitsky” вирішила допомогти Сутковецькій церкві-фортеці пережити зимові морози. Для цього хочуть придбати обігрівач. Кошти на нього наразі збирають усім миром.
«Ідея допомогти із обігрівом церкви-фортеці виникла під час велопробігу. Ми побували у селах Шарівка та Сутківці, де відвідали фортифікаційні церкви. У Сутківцях нас дуже тепло прийняли. Отець Володимир ознайомив нас з історією Сутковецької церкви Покрови Пресвятої Богородиці й провів екскурсію нею. Також люб’язно надав власну кухню, аби мандрівники перекусили», - розповідає організатор велопробігу Сергій Толстіхін.
Саме після відвідин Сутковець велосипедисти вирішили віддячити отцю Володимиру за гостинність та подарувати обігрівач «UFO» для церкви-фортеці. До збору коштів закликають долучитися усіх хмельничан. Знайти організаторів можна у групі “Velodrive Khmelnitsky” у соціальній мережі «Вконтакті».
Цієї ж неділі, 20 жовтня, пройде “OctoberBikeFest”, яким велосипедисти закриють цьогорічний велосезон. Старт заїзду запланований на 15-у годину з парку культури та відпочинку ім. Чекмана, а фінішують вершники «сталевих коней» за годину у дендропарку, де на всіх очікує «BikeПікнік».
«Очікуємо понад двісті велосипедистів. Ми вирушимо із парку, далі по Кам'янецькій, Купріна, Трудовій і до дендропарку. Для безпеки плануємо залучити супровід працівників ДАІ. Це буде останній наш заїзд у цьому році, але, аби підтримувати дружні стосунки із любителями велосипедного спорту, будемо організовувати зустрічі», - розповідає учасник заїзду Олександр Калінер.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую