ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Костянтин Стогній: На мене намагалися тиснути через сюжет з хмельницьким "мажором"

Суспільство 3239
Фото: facenews.ua

Резонанс, викликаний рішенням суду у справі сина депутата Хмельницької обласної ради Дмитра Червонюка, отримав продовження.

Так, зокрема, стало відомо, що після публікації про підготовлюваний сюжет по цій темі, яку розмістив на своїй сторінці у Фейсбуці продюсер проекту “Надзвичайні новини” Костянтин Стогній, йому було кілька дзвінків від високопоставлених чиновників з “проханням” зняти матеріал з ефіру.

“Так, дійсно, на мене намагалися чинити тиск, вмовляючи не ставити сюжет в програму”, - підтвердив Стогній у коментарі кореспонденту Facenews.
Як відомо, Хмельницький міський районний суд засудив сина депутата Хмельницької обласної ради Дмитра Червонюка, який збив на смерть людину на пішохідному переході, до чотирьох років умовно з випробувальним терміном в один рік і позбавленням права керувати автомобілем на три роки.

Суддя Світлана Дручкових, взявши до уваги те, що водій міг пригальмувати, не врахувала показань свідків, згідно з якими Дмитро Червонюк був п'яний, а пішохід переходив дорогу по “зебрі”.

Водночас, суддя зазначила: збитий на смерть Олег Крушельницький в момент аварії перебував у стані алкогольного сп'яніння і йшов за межами пішохідного переходу.

Сім'я загиблого не згодна з рішенням суду і має намір його оскаржити.

“З першого засідання я побачив, що це буде на користь Червонюка. Всі були в змові. Це не випадковість, що саме ця суддя розглядала нашу справу. Це все було сплановано спеціально”, - говорить батько загиблого Анатолій Крушельницький.

Відзначимо, стаття 286, ч. 2 Кримінального кодексу України, за якою судили Дмитра Червонюка, передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 4 років.

Обурені рішенням судді мешканці Хмельницького пікетували будівлю суду .

Поліна Талатова/FaceNews.ua

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую