ye-logo.v1.2
25 Листопада, 2020

Майже 9 годин у повітрі – результат першої у Новому році льотної зміни Старокостянтинівських авіаторів.

Суспільство 1857

9 січня, у Старокостянтинівський бригаді тактичної авіації імені Петра Франка, що дислокується на Хмельниччині, завершилася перша у 2014-му році денна, з переходом у ніч, льотна зміна.

 Розвідку погоди в районі польотів на літаку Л-39 виконав екіпаж на чолі з командиром бригади військовим льотчиком другого класу полковником Миколою Коваленком.
- Розвідка погоди в зоні пілотажу і в районі польотів проходила у складних метеорологічних умовах, - одразу після приземлення підкреслив другий пілот екіпажу, заступник командира ескадрильї по роботі з особовим складом майор Олексій Коваленко.
Основним завданням екіпажів стартової у 2014-му році льотної зміни, які більше 10 разів піднімалися у повітря на бомбардувальниках Су-24М і бомбардувальниках-розвідниках Су-24МР, було відпрацювання єдиної методики та виконання польотів в складних метеорологічних умовах з заходом на посадку з використанням посадкових систем.
З метою перевірки керівного інструкторського складу частини в техніці пілотування вдень та вночі до бригади прибув начальник відділу тактичної авіації – заступник начальника управління підготовки та застосування авіації Повітряних Сил Збройних Сил України військовий льотчик-снайпер полковник Сергій Близнюк.
Підбиваючи попередні підсумки льотної зміни полковник Микола Коваленко високо оцінив майстерність і професіоналізм як самих екіпажів, так і інженерно-технічного складу інженерно-аеродромної служби та інших наземних підрозділів, які забезпечили проведення льотної зміни на високому рівні.
Під час льотної зміни було виконано 12 польотів (8 – вдень і 4 - вночі). Загальний наліт екіпажів літаків Л-39, Су-24М та Су-24МР склав без однієї хвилини 9 годин.

Андрій АГЄЄВ.
Регіональний Медіа-центр Міноборони України.
Фото автора і Владислава Дем’яненка.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую