ye-logo.v1.2
24 Листопада, 2020

“Основною метою кожного військкомату є саме якісний відбір необхідних спеціалістів, а не кількість мобілізованих”

Суспільство 2719 1

На цьому під час брифінгу наголосив заступник Міністра оборони України Петро Мехед.

 Він підкреслив, що штучного наповнення призовниками українських військкоматів немає, і Міністерство оборони такі дії проводити не буде. Кожен військкомат приписаний до певної військової частини, і відповідно приписники, які знаходяться у військкоматі, повинні заповнити ті посади, які в мирний час не заповнюються.
– Зараз перед військкоматами стоїть завдання за рахунок мобілізованих доукомплектувати посади, в яких на даний час виникла потреба. Основною метою кожного військкомату є саме якісний відбір необхідних спеціалістів, а не кількість мобілізованих, – пояснив він.
Петро Мехед також повідомив, що медичні огляди в ході мобілізації проводяться в спрощеному вигляді:
– Кожен військовозобов’язаний двічі підлягає медичному обстеженню та опитуванню щодо скарг на здоров’я – у військкоматі або ж безпосередньо у військовій частині. Вci військовозобов’язані, які виявляють скарги на стан здоров’я, направляються на медичний огляд до військово-лікарської комісії, за результатами якої вони можуть виключатися з військового обліку або отримати відстрочку від призову за станом здоров’я, – розповів заступник Міністра оборони України.
Він повідомив, що вже були випадки, коли мобілізованих осіб відправляли на лікування, оскільки були виявлені протипоказання до служби.
– Ми створили спеціальні медичні бригади, працюють медичні комісії, які проводять обстеження і направляють таких людей до військово-медичних закладів для подальшого лікування, – сказав заступник Міністра оборони Петро Мехед.

Андрій АГЄЄВ

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую