ye-logo.v1.2
4 Грудня, 2020

У Хмельницькому вшанували героїв України (ФОТО, ВІДЕО)

Суспільство 2607 1

Бійці хмельницької Самооборони поклали квіти до Ангела Скорботи.

23 травня в Україні відзначають День Героїв. Цього дня представники хмельницької Самооборони колоною пройшли від майдану Незалежності через парк ім. Шевченка до Ангела Скорботи.

“Сьогодні в Україні святкують День Героїв, тому ми вшановуємо пам'ять тих, хто віддав життя у боротьбі за нашу країну, зокрема і Небесної сотні. Хочемо показати, що вони не забуті та цінимо те, що вони зробили”, - розповідає представник Самооборони Вадим Томусяк.

Коментарі:

Богородченко 24.05.2014 03:45

Питання до тієї особи, яка висвітлила даний матеріал - чому не висвітлюються протиправні дії "купленої самооборони"??? За що Я та сотні, тисячі Хмельничан виходили на Майдан??? Невже людина, яка працювала для того, щоб нагодувати свою сім'ю повинна потрапити під "люстрацію"? На запитання визначення поняття "люстрація" ті, ******* хто прийшов, запрошуючи до "комітету" двох слів не змогли зв'язати.... Проти кого ви ходите у НАШОМУ ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ у бронежилетах????? Рахуєте себе "патріотами-вояками" - на схід..... 
Все вище вказане свідчить про те, що Хмельницька "самооборона" куплена тими людьми, кому вигідно перепродувати "грошовиті" посади!!!!!
Не за ВАС люди стояли а за УКРАЇНУ!!!!!!!!!!!!!
СЛАВА УКРАЇНІ!!!!!!!!

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Здам житло

  Так  Ні, дякую