ye-logo.v1.2

«Можемо зробити дівчинку, а можемо й хлопчика – це наша буденна робота», -

Суспільство 2063
hit.tvoymalysh.com.ua
Фото: hit.tvoymalysh.com.ua

кажуть фахівці київського медичного центру «Мать и дитя»

 І це не фантастика, а реальна можливість вирішити проблему довгоочікуваного материнства: подолати безпліддя, спланувати народження хлопчика чи дівчинки, двійні чи трійні. Невтішна статистика сьогодні вражає – кожна п’ята подружня пара в Україні – безплідна. Але мрія про дитину може здійснитися завдяки сучасним репродуктивним технологіям, які з кожним днем вдосконалюються. Київський медичний центр «Мать и дитя» три роки поспіль проводить соціальні ініціативи в Києві та регіонах України, мета яких: цільова консультативна допомога та підтримка пацієнтів. Цьогорічна акція «Відкриті двері материнства» є логічним продовженням минулорічних ініціатив «Право на батьківство: вихід є!» та «Дитина в кожну родину». У презентації для засобів масової інформації та акушерів-гінекологов міста взяли участь провідні лікарі клініки: Наталя Данкович, Тетяна Продан, Лариса Ковалевська, які наголошували на ролі поінформованості населення з питань безпліддя та батьківства в Україні. Медичний центр «Мать и дитя» працює вже шість років. Очолює його доктор медичних наук, професор, акушер-гінеколог, репродуктолог, мати п’ятьох дітей Наталія Данкович. Вона зібрала найкваліфікованіших 15 лікарів-репродуктологів, котрі, застосовуючи сучасні технології, допомагають бездітним сім’ям народити довгоочікувану дитину. Лікарі центру проводять просвітницьку роботу, консультують в мережі Інтернет на сайті mdclinics.com.ua, за телефоном (044) 251-3-251), проводять «Дні відкритих дверей», засідання дискусійного клубу. Методики, які сьогодні існують, доводять клієнту, що нічого неможливого немає: якщо сім’я хоче народити дитину, то, полікувавшись, може це зробити. Але найперше – потрібно встановити діагноз, а значить, звернутися за консультацією до фахівців центру.

Сьогодні більшість молодих людей спочатку вирішують кар’єрні питання, матеріальне забезпечення сім’ї, а потім планують народження дитини. Думають дітородний період безкінечний. У жінки після 35 років, а у деяких і раніше, відбувається згасання репродуктивної функції. Сучасні методики дають можливість, заморожуючи сперму, яйцеклітину, зберегти здорове материнство й батьківство та відкласти його на деякий час. У клініці можуть допомогти й тим, у кого народжуються лише дівчатка і навпаки. Зроблять аналізи на хромосомні захворювання і допоможуть зачати здорову дитину.
«За останні роки наше населення стало інформованішим завдяки просвітницькій роботі, яку ми проводимо, - каже Наталія Данкович, - однак існує психологічний бар’єр, через який деякі пацієнти до нас не йдуть. Часто якщо жінка готова до нас звернутися, то чоловік – ні, і поки вони приймають спільне рішення, втрачається дорогоцінний час. Також існують міфи, що діти з пробірки не такі, як інші. Це неправда. Вони нормальні, хороші діти. Є навіть такі випадки, коли пацієнти після програми ЕКО (екстракорпорального запліднення) самостійно вагітніли. Також важко буває переконати пару, яка має релігійні настанови чи ту, де один з подружжя проти ЕКО. Є такі приклади, коли через втрачений час пара не змогла залишити після себе потомство. Тому дуже важливе вчасно прийняте рішення. Сьогодні кожна друга пара, яка до нас звертається, страждає від чоловічого безпліддя. Ці проблеми ми також вирішуємо. Медицина дуже швидко розвивається і тому те, що вчора було неможливим, сьогодні активно застосовується».

Центр уже здійснив близько 10 тисяч соціальних консультацій репродуктологами для подружніх пар і окремих осіб. До медичного центру в телефонному режимі звернулося більше 50 тисяч клієнтів. Тільки у 2013 році було проведено близько 1800 циклів екстракорпорального запліднення. 
За ваші гроші – будь-яка забаганка.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую