ye-logo.v1.2

У Хмельницькому відновлюють майданівський рух (ВІДЕО)

Суспільство 2856

Причина — обласна влада не підтримує військових, які борються із терористами на Сході України.

Окремі громадські організації та євромайданівці Хмельницького залишаються невдоволеними діяльністю обласної влади щодо підтримки військових. Аби чиновники почули своїх нещодавніх побратимів по Революції гідності, люди поставили сцену на центральній площі області. З неї і звертатимуться до можновладців.

“Сцена — це попередження владі. Влада перестала нас чути. Людей зараз турбує те, що відбувається на Сході України, та боєздатність армії. Солдати воюють без нічого, на голому ентузіазмі, під звуки гімну України, обурюється громадський активіст Денис Цапенко. Влада каже, що працює над вирішенням цього питання день і ніч, але ми не бачимо результатів. Наші військові гідного харчування не мають, відсутнє екіпірування та навіть бронежилети. Це не кажучи вже про дороге обладнання, типу тепловізорів, яке вкрай небхідне.”

Громадськість завітала до голови Хмельницької обласної державної адміністрації Леоніда Пруса, проте потрапити до нього на прийом не змогла. Натомість поспілкувалася із начальником управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Анатолієм Польовиком. На звинувачення активіста Дениса Цапенка у бездіяльності влади посадовець відповів красномовно: “Не тренди”. Далі Анатолій Польовик запевнив, що військові надали список необхідного і найближчим часом влада допоможе захисникам Вітчизни.

“Там нульове забезпечення. Народ лише допомагав, розповідає батько солдата, який зараз воює із сепаратистами на Сході України. З харчуванням проблема, воду не підвозять. Підтримки від нашої обласної влади немає. Туди хлопців відправили і, мабуть, уже забули про них.”

Сцена на майдані Незалежності стоятиме безстроково. Зустрічі із хмельничанами проводитимуть у будні дні, щоб і влада чула. Також там збиратимуть кошти на допомогу військовим.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую