ye-logo.v1.2
24 Листопада, 2020

Помер екс-директор департаменту агропромислового розвитку (УТОЧНЕНО)

Суспільство 5930

Олег Стрілецький помер вчора, 4 серпня.

За попередніми даними, Олег Стрілецький чистив басейн і його вдарило струмом. Сталося це у нього вдома, у Деражні. Інформація уточнюється. 

Народився Олег Стрілецький 7 травня 1959 року в с. Явтухи Деражнянського району Хмельницької області. Після закінчення у 1974 році школи він вступив до радгоспу-технікуму села Чернятин Жмеринського району Вінницької області. З 1977 по 1979 роки проходив службу в Радянській армії в м. Чита і Монголії.

Трудову діяльність Олег Володимирович розпочав восени 1979 року зоотехніком колгоспу імені Жданова села Явтухи Деражнянського району. Із січня 1980 року він був інструктором, а згодом – завідуючим організаційно-інструкторського відділу Деражнянської районної Ради народних депутатів.

У 1992 році Олег Стрілецький закінчив Кам'янець-Подільський сільськогосподарський інститут та здобув фах зооінженера. З травня 1992 року він очолював загальний відділ Деражнянської райдержадміністрації.

З лютого 1995 року Олег Володимирович працював директором Деражнянської інкубаторно-птахівничої станції ВО «Хмельницькптахопром», а у серпні 1998-го його обрали генеральним директором підприємства.

З квітня 2010 року працював у команді тодішнього губернатора Василя Ядухи – очолював Департамент агропромислового розвитку Хмельницької обласної державної адміністрації. Також був депутом Деражнянської районної ради останнього скликання.

За багаторічну і сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у підвищення ефективності агропромислового виробництва Олег Стрілецький був нагороджений трудовою відзнакою «Знак пошани» Міністерства аграрної політики України, орденом святого рівноапостольного князя Володимира Великого III ступеня.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую