clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwayt

Форум партнерів юридичної клініки: як надавати якісні юридичні послуги населенню

Фото: Дмитра СКРИПНИКА

Правники Хмельницького обмінялися досвідом та познайомилися із функціонуванням подібних закладів за кордоном.

Юридична клініка Хмельницького університету управління і права провела форум для своїх партнерів — представників державних органів влади та громадських організацій, які також надають безкоштовну юридичну допомогу. Мета форуму — обмінятися досвідом та об'єднати зусилля для надання якісних послуг населенню.
«Наша юридична клініка — одна з найстаріших в Україні, працює 15 років. Щороку ми обслуговуємо 400-450 клієнтів. Це гарні показники, на рівні із польськими юридичними клініками, - розповідає завідувач юридичної клініки Аліна Савчук. - Студенти четвертих-п'ятих курсів під наглядом юристконсультів допомагають у юридичних питаннях найбільш вразливим верствам населення. З одного боку, студенти вчаться на практиці застосовувати свої знання, з іншого — якість послуг забезпечується тим, що увесь процес косультацій, складання документів контролюється фахівцями».


На форумі була присутня засновниця юридичної клініки Наталя Стьопіна, яка згадала про перші кроки діяльності закладу.


«Спочатку треба було завоювати авторитет серед населення, щоб люди довірили нам свої юридичні питання і знали, що вони отримають якісну консультацію, - розповідає Наталя Олександрівна. - Ми першими в Україні започаткували виїзди у села, де надавали консультації на місцях. Також реалізували міжнародний проект, в ході якого наші студенти навчалися писати закони. Один із поданих студентами законопроектів був ухвалений Верховною Радою України».
Учасники форуму ознайомилися із міжнародним досвідом з надання юридичної допомоги, зокрема, функціонуванням подібних закладів у Польщі та Білорусі.
Також юридична клініка підписала договір про співпрацю з центром реабілітації та тимчасового перебування інвалідів «Родинний затишок».


Нагадаємо, що юридична клініка Хмельницького університету управління і права здійснює прийом громадян у понеділок, вівторок, четвер і п'ятницю з 8.30 до 12.00. Безкоштовні консультації можуть отримати незахищені верстви населення: пенсіонери, інваліди, безробітні, чорнобильці тощо.
 

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Коментувати:
Коментарів - 1:
19.02.2017 08:56Респект Володимиру Івановичу. Утім, для надання якісних юридичних послуг потрібен великий досвід роботи. Причому у кожних юристів своя спеціалізація. Наприклад, оці http://salex-lcc.com.ua/ спеціалізуються на обслуговуванні підприємців, хтось займається громадянами. Дорогу молодим!

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 18.10.2017
купівля
продаж
Міжбанк
$
26.45
26.47
31.07
31.09
0.46
0.46

Гарячі лінії

> <

Архів новин

<<Жовтень 2017>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31