ye-logo.v1.2
26 Листопада, 2020

Хмельничанок навчали бути стильними, успішними і сексуальними

Суспільство 1895
Фото: Сергія Аніськова та Світлани Щуцької

У нашому місті вперше відбувся жіночий фестиваль «Аніма».

Протягом двох днів у Хмельницькому відбувалися майстер-класи для жінок, які прагнуть знайти баланс між сім'єю і кар'єрою, дізнатися своє призначення і роль у суспільстві, бути стильною та постійно розвиватися.

Провідні психологи та тренери України працювали за наступними напрямками: «Мода і краса», «Про найінтимніше», «Марс і Венера (стосунки)», «Батьківський сектор», «Бізнес та розвиток».

Особливий інтерес публіки викликала спеціальний гість фестивалю відома рестораторка та тренер Маргарита Січкар. На її майстер-класі «Життя зі смаком» був аншлаг.

«Маргарита розповідала просто та доступно, ділилася інформацією з власного досвіду. Вона зачепила стосунки між жінкою та чоловіком, виховання дітей та кар'єру, - розповідає координатор фестивалю у Хмельницькому Інна Малішевська. - Маргарита допомагає жінкам полюбити себе, підняти власну самооцінку».

У перервах між майстер-класами відбувався показ мод, а також творчі заняття. Майстриня Світлана Щуцька навчала жінок працювати у техніці декупаж. Слухачки та тренери із задоволенням оздоблювали новорічні іграшки — кульки та дерев'яні фігурки. Символ наступного року дерев'яну козу виготовила і Маргарита Січкар. Зібрані під час майстер-класу з декупажу кошти підуть на допомогу військовим у зоні АТО.


До речі, у Подільському Тренінговому Центрі, що на Соборній, 1, постійно відбуваються різноманітні творчі майстер-класи. Стежте за анонсами на сайті.

За два дні фестиваль, який вперше відбувся у Хмельницькому, відвідало близько 500 жінок. Організатори обіцяють приїхати в наше місто знову навесні наступного року.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую