ye-logo.v1.2
28 Листопада, 2020

У Хмельницькій прикордонній академії готуватимуть саперів

Суспільство 3168

Для цього до співпраці запрошують кам’янець-подільських колег.

В умовах складної військово-політичної ситуації Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького планує впровадити нові напрями підготовки. Як зазначає керівництво академії, з наступного року у навчальному закладі готуватимуть і саперів.
“З нового навчального року на платформі напряму “Автомобільний транспорт” започатковують підготовку офіцерів саперних спеціальностей. В нас є ресурс для цієї підготовки, але ми не можемо не використати матеріально-технічну базу тих підрозділів, які вже є на Хмельниччині. Тому запрошуємо до співпраці Кам'янець-Подільський центр розмінування і військову кафедру з підготовки офіцерів запасу, що на базі Кам’янець-Подільського національного університету імені І.Огієнка”, - зазначає т.в.о. ректора Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького полковник Олег Шинкарук.
За його словами, формат такої співпраці вже визначений і наступного тижня до академії прибуде група військовослужбовців, які готуватимуть за напрямком саперної підготовки офіцерів та курсантів.
Загалом, прикордонна академія здійснює підготовку фахівців за напрямками: “Охорона державного кордону, “Правознавство”, “Філологія” та “Автомобільний транспорт”. З 2010 року тут навчають і цивільних осіб за трьома останніми напрямками. Передбачається також створення факультативних курсів підготовки курсантів з питань матеріальної частини та застосування протитанкових ракетних комплексів “Фагот” та зенітних засобів “Ігла”.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую