ye-logo.v1.2
1 Грудня, 2020

Військова частина, що у Грузевиці, відзначила день народження

Суспільство 5715
Фото: km-rda.gov.ua

Цього тижня бійці військової частини А3013 відзначали 74 річницю від її створення.

Привітати особовий склад приїхали керівники районної та обласної влади: заступник голови Хмельницької обласної ради Ігор Хитрук, голова районної ради Олександр Прокопов, Грузевицький сільський голова Володимир Данілов та інші, повідомляє сайт Хмельницької РДА.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять майора Ярослава Костишина, який нещодавно загинув на Сході, захищаючи свою країну від ворога. Також учасники урочистостей переглянули відеофільм про життєвий та бойовий шлях Ярослава, створений аматорами військової частини. Кращих з кращих було нагороджено Почесними грамотами та подяками командування частини, обласної та районної рад, районної державної адміністрації.

Командир військової частини А3013 підполковник Микола Сандул подякував усім, хто постійно підтримує військових, та вручив присутнім подяки. По закінченню урочистої частини відбувся концерт.

Довідка: 17 грудня 1940 року у місті Решуцьк Рівненської області за наказом №014 народного комісара оборони СРСР був сформований авіаційний склад ракетного озброєння та боєприпасів. З цього дня починається відлік історії військової частини. З перших днів війни частина брала активну участь у бойових діях, забезпечувала авіаційними засобами ураження авіаційні полки 8-ї Повітряної армії Південно-Західного фронту та 4-го Українського фронту. Бойовий шлях частини пролягав від Решуцька до Уралу і з Уралу до Польщі. Особовий склад частини брав безпосередню участь у славетній обороні Сталінграду. У післявоєнний період частина брала активну участь в локальних та регіональних подіях майже в усіх куточках світу. 8 грудня 1997 року Наказом Командира 14 армійського корпусу №099 військовій частині присвоєно умовний номер А3013.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую