ye-logo.v1.2
28 Листопада, 2020

Батальйон “Айдар” повідомляє про смерть ще одного бійця з Хмельниччини

Суспільство 4245
Фото: 20minut.ua

Близько чотирьох місяців Борис Шевчук із села Куражин Новоушицького району значився серед безвісті зниклих.

13 серпня на автодорозі Луганськ — Краснодон між селами Новосвітлівка та Хрящувате (Краснодонський район, Луганської області) пропали безвісті п'ятеро бійців батальйону “Айдар”.
“Товаришам по службі було відомо, що четверо бійців під артобстрілом повезли на “уазику” п'ятого — пораненого, який спливав кров'ю. Вони ризикували життям, щоб прискорити надання йому необхідної медичної допомоги. Машина потрапила під обстріл. Одним з цих бійців був Василь Пеліш, - йдеться у повідомлені на офіційній сторінці батальйону “Айдар” у “Facebook.сom”. - Він був поранений, контужений, потрапив у полон. Коли Василя звільнили з полону, він розповів, що, наскільки пам'ятає, в результаті обстрілу ніхто крім нього не вижив.”
До вівторка, 23 грудня, 32-річні Василь Білитюк та Сергій Кононко, 39-річний Іван Лучинський та 51-річний Борис Шевчук з села Куражин Новоушицького району значилися серед безвісті зниклих. Як пояснюють “айдарівці”, вони до останнього надіялися, що їхні бойові побратими все ж таки вижили.
“Протилежною стороною конфлікту були передані останки восьми тіл загиблих військовослужбовців української армії, з яких четверо (за свідченням представників іншої сторони переговорів) - бійці батальйону «Айдар», поховані в районі між Новосвітлівкою і Хрящуватим і, за їхніми словами, ці тіла належать «тим самим бійцям, що їхали в «уазику». Тіла загиблих відправлені на експертизу для подальшої їхньої ідентифікації”, - повідомляють у батальйоні “Айдар”.

Як розповіли у Хмельницькому обласному військовому комісаріаті, Борис Шевчук записувався у добровольчий батальйон у Києві і наразі досі значиться серед зниклих безвісті.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую