ye-logo.v1.2
3 Грудня, 2020

Результати опитування: Хмельницький – місто задоволених людей

Суспільство 2587 3

Хмельницька ГО «Комітет моніторингу органів влади» провела соціологічне дослідження щодо того, чи задоволені хмельничани послугами комунальних підприємств та діяльністю місцевої влади.

Результати дослідження показали, що 85 відсотків опитаних пов’язують своє майбутнє із Хмельницьким. Із тих, хто не бачить свого майбутнього у місті, переважна більшість – молодь 18-24 роки (33%) та 25-34 років (30%).

«Ми досліджували рівень послуг житлово-комунального господарства, опалення, водопостачання, транспорту, адміністративних послуг міської влади. Опитування проводили рівномірно у всіх мікрорайонах міста: Центр, Озерна, Виставка, Дубове, Ракове, Південно-Західний, Гречани та Ружична», – каже представник громадської організації Олесь Вітряний.

Стосовно послуг комунальних підприємств та життєзабезпечення міста в цілому, то задоволених та незадоволених хмельничан приблизно порівну: 42 проти 44 відсотків відповідно.


Централізованим опаленням та гарячою водою задоволені 44 відсотки хмельничан. При цьому, як зазначають організатори дослідження, чим старша людина, тим більше вона задоволена послугами водопостачання.

Влаштовує більшість мешканців міста і послуга з вивезення сміття: 82 відсотки, з яких 60 – повністю задоволені цією послугою.


Всього до органів міської влади зі своїми проблемами зверталися 40 відсотків опитаних хмельничан. З них задоволені відповіддю 44 відсотки.

За словами представників громадської організації «Комітет моніторингу органів влади», відповіді на запитання в анкетах на опитування ділилися на «Повністю задоволений», «Частково задоволений», «Частково незадоволений» та «Повністю незадоволений».

«Якщо охарактеризувати в загальному підсумки соціального дослідження, то впевнено можна сказати, що Хмельницький – це місто задоволених людей – підсумовує представник ГО Олексій Голеншин.

Довідка: Метод збору інформації – стандартизоване особисте інтерв’ю (face-to-face).
Генеральна сукупність: 214 429 (кількість мешканців міста 18+)
Вибірка: 215 респондентів, репрезентативна за ознаками віку, статі,
мікрорайону проживання
Теоретична похибка – 3,2%


 

Коментарі:

ірина ягужинська 08.02.2015 19:54

Віка від своєї обмеженої природи ви звикли до бруду і цей бруд є частиною вашого існування і я дякую що не відношуся до тієї купи сміття представником якого від природи ви є напривеликий жаль в місті повно від природи обмеженої худоби подібної вам яке задоволене тим нещасним існуванням в сміті в якому ви існуєте від своєї жалюгідної появи на світ жити в смітнику і сприймати це за найвище благо у світі це ваша доля ви обмежена нещасна істота яка хоче в Европу сама не знаючи того що від природи худоба там не портібна і обмежене від природи бидло також.

Віка 28.01.2015 10:04

Дослідження показує, що не всі задоволенні містом, владою і тим, що робить жек, але ви, Ірино, певно з тієї малої купки хмельничан, які тільки те й бачать, що бруд в тролейбусі, а не те, що вони їздять нормально. Ви з тих, хто бачить чого не робить жек, бо для цього не треба думати, воно кидається в очі, бачите два тижні коли зникає вода, а не рік, коли вона є. Ви з тих, хто розкидає гнилоту і негатив поміж людьми. Дуже шкода, що природою вам не дана здатність бачити хоч щось добре.  

ірина ягужинська 28.01.2015 08:40

"Хмельницький – це місто задоволених людей" . Це невдалий жарт в вас мабуть температура інакше пояснити цю писанину не можливо транспорт це смітєві баки, опалення практично відсутнє і ви ще знаходите таких бовдурів які повязують своє майбутнє з нашим містом це ті які не мають жодного майбутнього а мають існування в цій помийній ямі до якого вони звикли а про "роботу" так званих жеків взагалі краще не розмовляти.

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую