ye-logo.v1.2
26 Листопада, 2020

Хмельницьку лазню №1 модифікують на один мільйон гривень

Суспільство 2049
Фото: khmelnytsky.com

Усе заради більш ощадного використання енергоресурсів.

Лазня №1 комунального підприємства “Чайка”, що знаходиться у Хмельницькому на вулиці Івана Франка, перебуває у стані капітального ремонту. Заклад повністю переводять на твердопаливні котли.
“Котли, які працювали на блакитному паливі, вичерпали свій ресурс і потребують заміни, до того ж вони надто енергозатратні, - коментує заступник Хмельницького міського голови Григорій Давиденко. - Перед нами постало завдання – шукати інші шляхи економії енергоресурсів для подачі тепла та гарячої води. Державою запропоновано за рахунок субвенцій придбати котли, альтернативні газовим. Ми скористалися цією нагодою і закупили три твердопаливні котли, які в декілька разів енергоефективніші за газові. В кінці року закрили лазню і розпочали ремонтні роботи, які попередньо було заплановано виконати впродовж двох місяців.”
На виконання робіт з реконструкції котельні з державного бюджету виділена субвенція у 922 тисячі гривень та ще 59,9 тисяч гривень - з міського бюджету. Головним розпорядником і замовником будівництва є управління капітального будівництва.
У котельні міської лазні №1 замінили три газових котли на твердопаливні та влаштували допоміжне обладнання для її роботи. На даний час виконуються роботи з капітального ремонту системи опалення та гарячого водопостачання й реконструкції зовнішніх газових мереж.
Планується поміняти все опалення лазні, а також для забезпечення безпеки встановити додатковий генератор, який у разі призупинення електропостачання подаватиме певний час електроенергію, щоб котел не вибухнув. Для більш ефективного використання окремо встановлюється невеликий газовий котел для опалення у зимовий період та новий газогін для його роботи. Ще будуть обладнанні нові труби на пар, які вже багато років не мінялися. Спускається вниз котел, який був резервуаром для води, що знаходився на даху будівлі".
“Нагадуємо, що паралельно з лазнею №1 працює лазня №2 КП “Чайка”, яка знаходиться на вулиці Купріна. Графік її роботи такий самий, як на вулиці Івана Франка. Просимо хмельничан вибачити за незручності, пов’язані з виконанням необхідних робіт. Підрядники пообіцяли, що максимум через місяць лазня запрацює. Потрібно людям потерпіти і вже скоро вони зможуть піти у лазню №1, у більш комфортні і менш енергозатратні умови”, - запевнив Григорій Давиденко.

За матеріалами сайту Хмельницької міської ради

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую