ye-logo.v1.2
27 Жовтня, 2020

У Хмельницькому бійці АТО і ветерани війни говорили про Перемогу

Суспільство 4496
У Хмельницькому вшанували пам’ять ветеранів війни.
У Хмельницькому вшанували пам’ять ветеранів війни.. Фото: автора

Теперішні і колишні вояки зустрілись для неформального спілкування.

У Хмельницькій обласній філармонії учасники військових подій Другої світової війни, ветерани Збройних сил України і учасники антитерористичної операції зібрались сьогодні, 5 травня, аби поспілкуватися. Говорили про війну — ту, яку виграли, і про ту, що триває. Як кажуть ветерани, після однієї Перемоги обов’язково буде наступна.

“Ця війна нікому не потрібна, вона несправедлива. За рахунок цього наживаються олігархи, - вважає ветеран Костянтин Цибіногін. - Ми воювали проти агресора, який чинив безчинства. Я не можу навіть порівнювати, бо зараз війна — неоголошена.”

Для ветеранів війни, прикордонників, міліціонерів, учасників АТО організували концерт. Тут зібрались усі покоління.

“Україна святкуватиме 8 і 9 травня в європейському дусі пам’яті та примирення. Вшанування подвигу українського народу, його видатний внесок у перемогу назавжди буде у наших серцях, - зазначив голова Хмельницької ОДА Михайло Загородний. - Майже чверть мільйона подолян брали участь у війні. Кожен другий не повернувся до рідних. Нині визволителі воюють на Сході і ми спільними зусиллями зупинимо агресора. Пам’ятаємо, що той, хто воює за свою землю, завжди перемагає.”

У фойє філармонії працівники обласного краєзнавчого музею розгорнули виставку “І кличе пам’ять бути на сторожі”, приурочену річниці Перемоги. Експонати — часів Другої світової війни і нові, привезені із зони АТО.

“У нас зараз війна, більша частина виставки саме про сучасну війну. Традиції не вмирають, а вона забирає життя. Це - речі і фотографії, які привезли з війни бійці оперативно-бойової комендатури і 8-го полку спецпризначення. Тут і те, з чого стріляють по хлопцях, залишки зброї і навіть молитовник”, - розповів завідувач відділу історії музею Сергій Демидко.

“Мій прадід загинув у Другій світовій війні, обороняючи нашу землю від загарбника. А тепер я з побратимами захищаємо цілісність держави. Це мій обов’язок і перед дідом, і перед собою”, - переконаний Максим, боєць 8-го окремого полку спеціального призначення.

 

 

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую