ye-logo.v1.2
4 Грудня, 2020

Заступника директора школи засудили за розтрату бюджетних коштів

Суспільство 2477
Суд враховував щире каяття засудженої та відшкодування зазначеної суми і призначив їй покарання у вигляді обмеження волі на один рік.
Суд враховував щире каяття засудженої та відшкодування зазначеної суми і призначив їй покарання у вигляді обмеження волі на один рік.. Фото: chrn.gp.gov.ua

Жінка заплатила 6000 гривень зарплати вчителю-психологу, яка перебувала за кордоном.

Віньковецький районний суд визнав винною заступника директора однієї з сільських загальноосвітніх шкіл у розтраті чужого майна. Жінка зловживала своїм службовим становищем та вчинила службове підроблення.

“У суді було доведено, що заступник керівника навчального закладу неодноразово вносила недостовірні відомості до табелю обліку робочого часу про нібито відпрацьовані дні психологом школи. Проте вона достеменно знала, що та в цей час перебувала на заробітках за кордоном”, - повідомляють в обласній прокуратурі.

Як зазначила прокурор району Ольга Кравцова, на підставі підроблених табелів із бюджету на зарплату вчителя-психолога розтрачено майже 6000 гривень.

Суд враховував щире каяття засудженої та відшкодування зазначеної суми у повному обсязі, тому призначив їй покарання - обмеження волі на один рік. Жінка також позбавлена права обіймати відповідні адміністративні посади впродовж року та місяця, з іспитовим строком один рік.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Здам житло

  Так  Ні, дякую