ye-logo.v1.2
24 Жовтня, 2020

Хмельничани хочуть помиритися з Росією (ВІДЕООПИТУВАННЯ)

Суспільство 2871

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Для цього, кажуть мешканці міста, Росія повинна визнати себе агресором.

У Хмельницькому вперше відзначали День пам’яті та примирення, а сьогодні тисячі мешканців міста взяли участь у заходах, приурочених Дню Перемоги над нацизмом. У ці дні, коли вшановуємо пам’ять загиблих у Другій світовій війні, згадуємо і тих, хто поліг, захищаючи країну від російського вторгнення. Чи є шанс на примирення з державою-агресором, і що для цього потрібно, хмельничани розповідали газеті «Є».

«Звичайно, примирення потрібне. Але те, як з українцями вчинила Росія, – жахливо. Нашому поколінню буде важко з росіяними помиритися, а дітям, мабуть, легше. От коли там визнають, що це вони на нас напали, тоді можна було б помиритися», - вважає військовослужбовець Вадим Мельник.

«З росіянами сварилися не ми, вторгнення в Україну ініціював Путін. І як би ми не хотіли помиритися, поки їхній народ цього не захоче, миру не буде. Але от коли вони нарешті збагнуть і переосмислять свою агресію, доведеться просити вибачення. От чи пробачить це Україна тоді – питання», - каже хмельничанин Артем Ромасюков.

Хмельничани переконані, що для примирення має бути свій час, і в той момент треба бути готовим до нього. Головне, щоб «верхи» наші і їхні домовилися нарешті між собою.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую