ye-logo.v1.2
26 Листопада, 2020

У День матері п'ятеро хмельничанок стали новоспеченими матусями

Суспільство 2158
У День матері хмельничанка Альона народила маленького Михайлика
У День матері хмельничанка Альона народила маленького Михайлика. Фото: Даші Пастернак

Цього дня у Хмельницькому міському перинатальному центрі на світ з'явилося четверо хлопчиків і одна дівчинка.

Всі малята народилися здоровими, тому  щасливі матері не можуть стримати свої емоції. Хмельничанка Оксана Палелюлько-Семенюк  десятого травня народила маленького Дмитрика. Тепер вона стала матір'ю трьох синів. Жінка зізнається, що з чоловіком очікували дівчинку, але дізнавшись, що буде хлопчик, ані трохи не засмутилася.
“Я очікувала дівчинку, але коли почула, що буде хлопчик все рівно зраділа. Головне, щоб здоровий був. Цього разу чоловік вперше був присутній на пологах, - ділиться багатодітна матуся. - Я спочатку не хотіла, щоб він був присутній. Але реакція була в нього нормальна, говорив зі мною, трохи відволікав. Мені так було легше”.
Вже традиційно жінок, які народили у День матері, привітали від імені міста представники міської ради, вручивши їм подарунки. Виконувач обов'язків міського голови Костянтин Чернилевський подякував новоспеченим матусям, зазначивши, що громадянський обов'язок кожного — народити троє дітей.
“У нас стало на 5 хмельничан більше. Ми завжди радіємо поповненню. Наше місто одне з небагатьох обласних центрів, де природній приріст більший за приріст міграційний, - говорить Костянтин Іванович. - Бажаю маленьким, щоб вони виростили мудрими, сильними та здоровими”.

У День матері щасливими матусями стали одразу п'ятеро хмельничанок


Також чиновник додав, що цього року відкрито дві нові групи у місцевих дитячих садочках, пообіцявши на цьому не зупинятися і далі розширювати мережу дитсадків. Заступник міського голови Григорій Давиденко розповів про електронні черги до дитсадців.
“Тепер, щоб стати на чергу до дитсадків, треба зареєструватися на сайті, ставши до електронної черги. Кожен сам може відслідковувати своє місце у списку, - повідомив він. - Зараз дітей, яким виповнилося три роки, ми забираємо в садочки однозначно. Оскільки виходить термін соціальних пільг і мама має йти на роботу. Зазвичай відправляємо в садочок найближчий від дому, або ближче до центру міста. Наразі є проблеми з влаштуванням дітей, яким по два з половиною роки”.

Маленького Дмитрика чекають вдома ще два братики

Тетяна Бойко назвала сина сильним іменем - Олександр
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую