ye-logo.v1.2
28 Листопада, 2020

Свято Останнього дзвоника для неповнолітніх хмельничан закінчилось у міліції

Суспільство 2507
Батьки повинні бути уважнішими до поведінки дітей
Батьки повинні бути уважнішими до поведінки дітей. Фото: texty.org.ua

Правоохоронці просять батьків бути уважнішими до своїх дітей.

Учора, 29 травня, після святкування Останнього дзвоника до міліції було доставлено четверо осіб у стані алкогольного сп'яніння, троє з яких неповнолітні. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук повідомив начальник Хмельницького міськвідділу міліції Валерій Онісьєв.

«На їхніх батьків складено адміністративні протоколи за статтею 184 "Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей", на одного із них - за статтею 180 "Доведення неповнолітнього до стану сп'яніння" Кодексу України про адміністративні правопорушення», - зазначив міліціонер.

За словами Валерія Онісьєва, сьогодні понад 650 дітей святкуватимуть випускний вечір, і батькам слід уважніше стежити за їхньою поведінкою, адже нова дорога «не має початися з приводів до міліції».

«Правоохоронці сьогодні слідкуватимуть за порядком у 26 громадських закладах. Нагадую батькам випускників, що підхід до святкування має бути розумним та виваженим, поставтесь до цього відповідально», - резюмував Онісьєв.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую