ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Обсипаючись фарбами холі: хмельничани розфарбували Зелений фестиваль

Суспільство 4396

Більше сотні молодих хмельничан одночасно підкинули в повітря різнокольорові фарби холі.

Сьогодні, 28 червня, під час другого дня «Green Fest» у Хмельницькому учасники фестивалю розфарбували один одного у яскраві кольори. Різнобарвний флешмоб захопив більше сотні хмельничан і гостей міста. Діти та молодь, не шкодуючи чистого одягу, активно жбурляли у повітря жмені кольорового порошку.

Кілька кілограмів фарб створили гарний настрій учасникам флешмобу та глядачам дійства.

«Море емоцій. Це дуже було весело і вартувало того, що я вся у фарбі. Додому переодягатися не піду. Тут багато таких, так що навіть цікавіше залишитися розфарбованою», - розповідає 13-річна хмельничанка Катя Соломіна.

Яскраві фарби підняли настій усім учасникам акції та глядачам

«Я була у самому центрі натовпу, коли всі почали жбурлятися фарбою. Тепер навіть не видно якого кольору в мене раніше був одяг, - емоційно ділиться 16-річна школярка Аня Білецька. - Захід дуже цікавий і створює всім гарний настрій. Але тепер доведеться йти до Південного Бугу, хоча б обличчя та руки вмити».

Молодь не злякалася і брудного одягу, ні розфарбованого волосся

Фарби холі усім охочим напередодні безкоштовно роздали організатори фестивалю. За їх словами, такою акцією вони хотіли об’єднати молодь та просто створити гарний настрій.

Фарбою кидалися один в одного

Коли фарби закінчилися, хмельничани ще довго фотографувалися напам’ять, весело посміхаючись. Потім хтось пішов до води вмиватися, деякі відправилися додому переодягнутися. Але більшість учасників флешмобу продовжили відпочивати на фестивалі розмальованими.

Нагадаємо вчора, під час першого дня екофестивалю, хмельничан облили шістьма тоннами води.
 

Молодь в очікуванні команди старт

Гарний настрій гарантований усім

Фарби жбурляли під драйвову музику

Веселилися хто як хотів

Участь у флешмобі взяли також багато дітей

Фото напам'ять

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую