ye-logo.v1.2
4 Липня, 2020

У Хмельницькому, виявляється, два начальники міліції

Суспільство 4050 1
Василь Птащук, вийшовши з тривалої відпустки, повернувся на посаду начальника хмельницької міліції, але поки що виконує інші обов'язки - в обласному МВС
Василь Птащук, вийшовши з тривалої відпустки, повернувся на посаду начальника хмельницької міліції, але поки що виконує інші обов'язки - в обласному МВС. Фото: автора

Валерій Онісьєв хоч і виконує обов’язки начальника міськвідділу МВС, але керівником вважається Василь Птащук

Нещодавно Василь Птащук був призначений тимчасово виконуючим обов’язки начальника відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків управління МВС у Хмельницькій області. І, здавалося, Василь Кіндратович, який до кінця березня цього року очолював хмельницьких правоохоронців, знову повернувся в міліцію. Та виявилося, він нікуди і не йшов.

«Я вийшов з відпустки і рахуюся начальником Хмельницького міського відділу міліції, - каже полковник Василь Птащук. - Але поки Володимир Рейман (начальник  відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків УМВС у Хмельницькій області – прим.авт.) у відпустці, то мені запропонували стати тимчасово виконуючим обов’язки. Тому я рахуюся на своїй посаді, Рейман - на своїй, а Онісьєв - на своїй. Але ми тимчасово виконуємо інші обов’язки».

Такі заплутані перестановки Василь Птащук називає «практичною перевіркою» – чи зможе Валерій Онісьєв керувати міськвідділом, щоб позбутися приставки «т.в.о», та чи зможе Птащук впоратися на керівній посаді в обласному управлінні, очоливши відділ боротьби з незаконним обігом наркотиків. «Я згоден працювати на будь-якій керівний посаді, де можу передати свій досвід. Скажуть їхати в АТО – поїду, - продовжує керівник хмельницьких міліціонерів. - Де б я не був, зроблю все, щоб не бути останнім і, щоб завжди був порядок».

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую