ye-logo.v1.2
27 Листопада, 2020

Стало відомо, в якій школі Хмельниччини погано знають українську мову

Суспільство 3045
У Шепетівській спеціалізованій школі-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів із 25 випускників 11 не змогли набрати 22 бали з української мови та літератури.
У Шепетівській спеціалізованій школі-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів із 25 випускників 11 не змогли набрати 22 бали з української мови та літератури.. Фото: glavnoe.ua

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив список українських шкіл, у яких десять або більше випускників не змогли подолати «прохідний поріг» тесту ЗНО з української мови та літератури.

До загального переліку включено 237 загальноосвітніх навчальних закладів України. Найгірші показники за визначеним критерієм має Закарпатська область, в якій налічується 92 загальноосвітніх навчальних заклади, де 10 або більше випускників не склали ЗНО з української мови і літератури. Чернівецька та Рівненська області мають 37 та 27 таких шкіл відповідно.

А ось Хмельниччина – одна з найкращих. У нашій області із 803 шкіл лише в одній не подолали поріг «склав/не склав» (22 тестових бали) десять і більше учнів. Це в Шепетівській спеціалізованій школі-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів. Із 25 випускників 11 не змогли набрати 22 бали.

До речі, школи Київської, Черкаської та Луганської областей не мають шкіл, в яких 10 або більше випускників не подолали поріг "склав / не склав" з української мови і літератури в 2015 році.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую