ye-logo.v1.2

До кінця року у Хмельницькому з'явиться п'ять нових світлофорів

Суспільство 2536
Світлофори встановлюватимуть на місцях, де стається найбільше аварій
Світлофори встановлюватимуть на місцях, де стається найбільше аварій. Фото: автора

Середня вартість будівництва одного світлофорного об'єкта — близько 500 тисяч гривень.

На початку року на капітальний ремонт світлофорних об'єктів та встановлення технічних засобів регулювання дорожнього руху із бюджету міста виділили три мільйони гривень. Як розповіли в управлінні житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради, цього року в обласному центрі мають встановити п'ять нових світлофорів та відремонтувати один старий.

“У Хмельницькому є чимало місць, де потрібно, аби були сфітлофори. Ми вже отримали від міської ради три мільйони гривень. Наразі завершується будівництво світлофорного об'єкта на перехресті Красовського-Толбухіна та розпочинається на вулиці Зарічанській поблизу виїзду від торгівельного центру “Таврія”. Плануємо встановити світлофорні об'єкти на перехресті Вінницьке шосе-вулиця Кошарського, перехресті Кам'янецька — Трублаїні (колишня Димитрова) та біля військової частини на вулиці Толстого”, - розповів Олександр Ковальчук, начальник відділу організації безпеки дорожнього руху управління ЖКГ міської ради.

Окрім того, робитимуть капітальний ремонт світлофора на перехресті проспекту Миру та вулиці Перемоги. За словами Олександра Ковальчука, вартість будівництва одного світлофорного об'єкта — близько 500 тисяч гривень. Усе залежить від складності перехрестя. Також частина грошей піде на зведення паркану по вулиці Трудова в районі водойми у мікрорайоні Лезневе та розширення проїздної частини по вулиці Толстого для облаштування зупинки.

Рішенням 51-ї сесії міської ради від 15 липня на встановлення світлофорів виділили ще 800 тисяч гривень, проте до управління ЖКГ такої інформації поки не надходило.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую