ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Медики розповіли, кого найчастіше не мобілізують через стан здоров’я

Суспільство 3705
Під час шостої хвилі мобілізації понад 34% подолян, які пройшли медогляд, визнані непридатними до служби
Під час шостої хвилі мобілізації понад 34% подолян, які пройшли медогляд, визнані непридатними до служби. Фото: focus.ua

Під час шостої черги мобілізації протягом липня-серпня 2015 року на медичні комісії в Хмельницькій області викликали 6576 подолян.

Утім, оглянули не всіх. А лише 4219 чоловік. Такі цифри, як повідомляють в обласному центрі здоров’я, були оприлюднені на нараді Департаменту охорони здоров'я Хмельницької облдержадміністрації з питань організації та проведення медичних оглядів населення області в період мобілізації.

З числа громадян, які з’явились на призовні комісії було визнано придатними до військової служби – 1268 чол.( 30%); визнано непридатними до військової служби – 1461 чол.(34,4%); надано відстрочок від мобілізації за станом здоров’я – 468 чол. (11%); направлено на додаткове обстеження – 1455 чол. (34,4.%).

Основними патологіями, за якими найбільша кількість мобілізованих визнана непридатними до військової служби, є хвороби кістково-м’язової системи, серцево-судинні хвороби, хвороби шлунково-кишкового тракту.

У свою чергу, військовий комісар Хмельницького обласного військового комісаріату Сергій Присяжнюк заявив, що наша область виконала 85% плану по мобілізації населення. Нагадаємо, шоста хвиля мобілізації триває до 17 серпня.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую