ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельничанам разом із відзнакою «Мужність і відвага» даватимуть ще й гроші

Суспільство 2389
Рішення про заснування відзнаки Мужність і відвага підтримала більшість депутатів Хмельницької міської ради
Рішення про заснування відзнаки Мужність і відвага підтримала більшість депутатів Хмельницької міської ради. Фото: з архіву автора

Згідно положення про почесну відзнаку, кандидатів на її отримання подаватиме міський голова, а приймати рішення – депутати.

Хмельницька міська рада своїм рішенням заснувала почесну відзнаку міської громади «Мужність і відвага». Нею відзначатимуть жителів Хмельницького, які, цитуємо: «проявили виняткову мужність, героїзм та відвагу під час Революції гідності, захисту кордонів України та її територіальної цілісності, звільнення території країни від окупантів, у тому числі під час проведення антитерористичної операції боротьби із тероризмом, охорони громадського порядку, які вчинили дії щодо відвернення надзвичайної ситуації, іншої небезпеки, що загрожувала життю та здоров'ю людей та нагороджені державними орденами, або віддали життя за Україну».

Нагородження проводиться рішенням Хмельницької міської ради за поданням міського голови. Нагороджені або члени їх родин отримуватимуть не лише свідоцтво про відзнаку та нагрудний знак, а й грошову винагороду в розмірі 10 мінімальних зарплат.
 
На думку секретаря Хмельницької міської ради Костянтина Чернилевського, в Хмельницькому є чимало людей, які гідні отримати почесну відзнаку. «В тому числі й ті, хто загинув. Вони заслуговують на таку відзнаку», - заявив Костянтин Іванович.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую